چطور یک وب‌سایت داشته باشم؟

شاید آن سال‌ها که به تازگی با شبکه اینترنت آشنا شده بودیم ، داشتن یک وب‌سایت شخصی را به منزله ی یک رویا قلمداد می‌کردیم؛رویایی که دست‌یابی به آن برایمان دشوار و چه بسا غیرمحتمل بود.با گذشت زمان اندکی ، بازار وبلاگ‌نویسی رونق یافت و توانستیم اولین تجربیات خود را از داشتنِ صفحه ای شخصی در دنیای گسترده ی اینترنت کسب کنیم.و حال با توجه به وفور سامانه‌های مدیریت محتوا(cms)،شرکت‌های طراحی وب‌سایت و انبوهِ کدهایی که در اینترنت وجود دارد ، این امر دیگر یک رویا نیست و بسیار آسان و دست‌یافتنی به نظر می‌رسد.

شما می‌توانید همین الان با آسان رایان تماس بگیرید و سفارش خود را مطرح کنید و از نحوه ی همکاری و شرایط کار مطلع شوید.

اما حتی اگر بخواهید خودتان وب‌سایت موردنظر را طراحی کنید در هر حال نیاز به هاست و دامین دارید؛حال مهم‌ترین سوال اینجاست که چه نامی برای سایت خود انتخاب کنید؟و یا سایت خود را در چه فضایی بارگذاری نمایید؟

خدمات شرکت آسان رایان به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی نام دلخواه خود را فقط با چند کلیک انتخاب کنید.با این کار شما یک گام به رویای دیرین خود نزدیک می‌شوید. می‌توانید  تمامی پسوندهای مدنظرتان را جستجو کنید و اگر دامنه ی IR. مدنظرتان بود با ارزان‌ترین قیمت ممکن می‌توانید خرید خود را انجام دهید.

و اما فضای مورد نیاز! بله ، شما میتوانید از طریق سایت آسان رایان پلن دلخواه خود را حتی در بازه ی زمانی یک ماهه انتخاب کنید و سفارش دهید.

اکنون شما ، هم فضای اینترنتی موردنیاز جهت راه‌اندازی سایتتان و هم دامنه ی موردنظر خود را خریداری نموده اید و می‌توانید با روش‌های مختلف شروع به ایجاد سایت موردنظرتان بکنید.موفق باشید.

  • 0 کاربر این را مفید یافتند
آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟

مقالات مربوطه

مدیریت دامنه در آسان رایان

در این مطلب قصد داریم موارد مربوط به تنظیمات دامنه در ناحیه کاربری را بررسی کنیم. برای انجام...

10 دلیل برای اینکه هاست موردنیازتون رو از آسان رایان بخرید

1-      امکان راه اندازی چندین وب سایت بر روی یک هاست 2-      تحویل آنی هاست بلافاصله  پس از...

هاست ویندوز آلمان

مشخصات هاست ویندوز آلمان   ترافیک ماهانه نامحدود تعداد ایمیل نامحدود تعداد دیتابیس MySql...

چرا آسان رایان

آسان رایان فعالیت خود را از سال 83 آغاز نمود و طی این سالها همواره کوشیده تا با ارائه بهترین...

راهنمای تصویری انتقال مالکیت دامنه IR

جهت انتقال مالکیت دامنه های آی آر، خریدار و فروشنده باید مراحل زیر را انجام دهند: 1-      باز...